Henkilöstö

Salico

Jussi Armanto

toimitusjohtaja / CEO

Gsm: 040 771 0926

jussi.armanto@salico.fi

Myynti

Joni Hyvärinen

Myyntijohtaja/ Sales Director

Gsm: 050 514 2718

joni.hyvarinen@salico.fi

Sini Lahtela

Myyntipäällikkö / Sales Manager

Gsm: 040 522 5251

sini.lahtela@salico.fi

Antti Romu

Myyntipäällikkö / Sales Manager

Gsm: 040 736 7334

antti.romu@salico.fi

Markkinointi

Tiina Korpiaho

Markkinointipäällikkö / Marketing Manager

Gsm: 044 552 5705

tiina.korpiaho@salico.fi

IT

Esa Kyllästinen

it-päällikkö / IT Manager

Gsm: 044 3215 058

esa.kyllastinen@salico.fi

Laatu

Anssi Vuorinen

Laatu- ja tutkimuspäällikkö / Quality and Research Manager

Gsm: 040 778 3552

anssi.vuorinen@salico.fi

Tuotanto

Juhani Tegelberg

Tehtaanjohtaja / Factory Manager

Gsm: 044 015 2969

juhani.tegelberg@salico.fi